MERHABA BEN ALİ KAAN TÜRKMEN

Sizlere kendimden ve burada sizleri neler bekliyor onlardan bahsedeceğim

18 yıllık ticari hayatımda farklı sektörlerde onlarca ticari başarıya imza attım.

Turizm, mermer madenciliği, petrol ofisi işletmeciliği, hizmet sektörü, otel işletmeciliğinin yanı sıra Karadeniz’in 18 il 180 ilçesine life in Karadeniz dergisini Türkiye’nin tüm bölgelerine Genç Beyinler Dergisi ve Ehli Kef’y gazetesini çıkardım,  dijital pazarlama ve satış alanın da uluslararası alan da faaliyet gösteren otellervepansiyonlar.com eniyimekanlar.net turkiyeturundayim.com emlakci.online sigorta.global biletiy.com gibi 13 yakın marka oluşturarak web sitelerini kurdum. Toplamda 9 şirket bünyesin 40’a yakın marka oluşturdum.

Bu ticaretlerimin birçoğuna aktif olarak devam etmekteyim. Oluşturmuş olduğum markalar ve kurmuş olduğum şirketler ve benim ile ilgili  bilgileri kanalımdaki videolar dan ve markalarım linkin den ulaşabilirsiniz.

2014 yılının sonların da E-ticaret ve dijital pazarlamanın hızla artan gücünü keşif ettim ve bu alana yöneldim. Onlarca eğitim ve 100 den fazla semire katıldım Yapmış olduğum Aktif ticaretlerime devam eder iken E-ticaret alanın da projeler oluşturarak yatırımlar yapmaya başladım. 2800 metre kare alanda kurmuş olduğum depoda 12 kategori de Binlerce ürün çeşidi ile toptancılık  ve  E-ticaret satışlarına başladım.

Yine aktif ticaretlerime devam eder iken 5 yıldır kurucusu olduğum AKT Medya Ajans markası ve E-Ticaret danışmanlığı ile kurumsal firmalara marka ve dijital pazarlama alanında danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermekteyim.

Toparlayacak olur isem  ticaretlerime devam etmekteyim aynı zamanda  

E-Ticaret ve Dijital Pazarlama alanında projeler oluşturmaya, eğitimler vermeye ve yatırımlar yapmaya devam etmekteyim, bilgilerimi ve tecrübelerimi paylaşmak ile beraber e-ticaret web sitesi çözümleri sunuyorum.

18 yıllık ticari hayatımda birçok tecrübeler edindim. 18 yıl içerisin de oluşan iş adamı kimliğimden dolayı buluğum tüm ortamlarda öncelikli sohbetlerimiz ticaret ve girişimcilik üzerine olmuştur.

Girişimlerim ve yapmış olduğum ticaretler de edindiğim tecrübeleri, girişimci arkadaşlarımla her zaman paylaşıyorum. Yine buradan edindiğim tecrübeleri paylaşarak daha çok girişimci arkadaşa ulaşmayı hedefliyorum. 

Eğer siz de kendi işinizi kurmak, internet dünyasında ürün geliştirmek veya kendi markanızı kurmak, kurmuş olduğunuz markaya yatırım almak ve büyüterek şirketinizin satın alınmasını sağlamak, dijitalleşen dünyada çağa ayak uydurup yüz yılın iş modeli olan e-ticaret ve dijital pazarlama alanında uzmanlaşmak  istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm merak ettikleriniz ve sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

GÖRÜŞMEK ÜZERE ”HER ŞEYİN EN GÜZELİ SİZLERİN OLSUN!”